Mesajı Okuyun
Old 05-06-2023, 19:00   #1
Konuk

Mutsuz velayetim babamda ama yıllardır ben ve kardeşlerime hiç bakmadı kendimiz geçindik. Onun bizi bırakmasını istiyorum. ne yapabilirim

annemle babam hiç evlenmedi bu yüzden kimliğimde evli olduğu kadının yazıyor ama kendi annemle yaşıyorum. O; annem, ben ve kardeşlerimi hep tehdit ve korku altında yanında tuttu. Annem ondan çok korkuyor o yüzden sen okulu bitir diyor hep. ben hiç bir yerden burs ya da yardım alamıyorum onun çok fazla olan mal varlığı yüzünden ama hayatım boyunca sadece kendi tarla işlerinden kazandığımız parayı harcadım tarla dışında çalışmamıza izin vermiyor. ne yapabilirim o bize çok zarar veriyor sürekli tehdit edip dövüyor. polis hiç bir şey yapamıyor annem korkudan konuşmuyor. Ben sınırdayım hukuksal dava açsam ne olur , bize yaptığı eziyetler biter mi, yoksa yine dayak mı yeriz, kimlik değiştirmek istediğimde az kalsın ölüyordum annem giderek kendini kaybediyor , en kötüsü ben ne yapacagımı bilmiyorum . sürekli sabret diyorum ama artık dayanamıyorum . insanların yanında sürekli mutlu gibi davranmamızı istiyor ben bunu yapamıyorum . Ne yapmalıyım