Mesajı Okuyun
Old 03-06-2015, 18:04   #1
Konuk

Varsayılan doktor takip etmediği için bebeğimizi kaybettik.ne yapmalıyım.

Merhaba,
xx özel hastanesinde Dr ..38 haftalık gebelik sürecinde bebeğimizde hiçbir sıkıntı görmedi.ve 1 hafta sonra sezaryan için gün verdi. 38 haftadır kontrol ettıgi bebek kontrolden 2 gün sonra öldü.başka bir hastaneye nst için gittiğimizde bebeğin kalp atışlarının zayıfladığını söyleyerek eşimi sezeryana aldılar.maalesef anne karnında öldüğünü söyledier. telefonda bebeğin öldüğünü özel hastanedeki dr.söyleyince, ben zaten biliyordum.Tahmin etmiştim siz üzülmeyin diye size bir sey söylemedim dedi. Başinız saolsun geçmiş olsun bile demedi. daha 2 gün önce kontrole gelen anneye kadın doğum uzmanımız her şey normal hıç bır skıntı yok diyerek hiçbir test uygulamadan eve gönderdi.38.hafta kontrolde eşim nst ye girdiğinde nst sonucu çok düşüktü hatta 1 çikolata yiyip 2.kez nst’ ye girdi eşim.Ama çok fazla bir şey değişmediği halde dr.bize tamam bişey yok diyerek gönderdi.neden doğumu o gun yapılmadı.veya hastaneye yatırılmadı eşim.
doktor ve hastane icin manevi tazminat davasi acmak istiyorum.Yrdımlarınızı bekliyorum.