Mesajı Okuyun
Old 10-11-2011, 17:06   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Konuk
Merhaba,

1,5 yıllık evliyim evlendiğimizden beri eşimin ailesi evliliğime çok fazla müdahale ettiler. Kendi evimiziden taşındık ve kiraya geçtik o eve kendileri geçti kendi evlerini kiraya verdiler ve bize kira vermediler. Eşimin kız kardeşinin bana etmediği hakaret kamadı işi küfür etmeye kadar getirdi. Eşimin abisi ve eşi evden kaçırtana kadar uğraştılar. Eltim dövmeye kadar götürdü işi. Eşim ailesinden dolayı kaç defa dövdü beni son dayakta hastanelik oldum doktorlar anladı ve tutanak tuttular, şikayetçi olmamı istediler ama ben olmadım.En son abimler girdi devreye ve bayramın ikinci günü abimle kavga ettiler.Karakola şikayetçi oldu.Şimdi annemlerin yanındayım boşanma davası açıcam 8 aylık bir oğlum var vekaleti kime verilir. Babam vefat etti 2 abim var maddi durumu iyi ayrıca babamdan bana kalan mirasım var çalışmıyorum ama hayatımı idame ettirebilecek durumdayım. Yardımlarınıza çok ihtiyacım var. Teşekkürler.

8 aylık bir çocuğun velayeti kural olarak, tabii ki anneye verilir. Çünkü anne bakım ve şefkatine muhtaçtır.

Hukuksal sorunlarınız için bir avukattan profesyonel destek alırsanız, hak kaybına uğramazsınız.