Mesajı Okuyun
Old 24-09-2007, 23:02   #27
Av.Y.Selim ÜSTÜN

Gidipte beğendiğim en güzel otel belekte belcontiydi.
İyi yanları,
Otel gerçekten güzeldi. Güzel bi spor salonu vardı. Açık büfe gerçekten 24 saate yakın açıktı. Denizi doğaldı. İnsanın ailesiyle beraber gidebileceği bi otel.
Kötü yanları, eğer disco ortamından hoşlanmıyorsanız gideceğiniz soft müzik olan cafe barında türkçe şarkı söyleyen adam ingilizdi. Eğer bekarsanız, biz sizi villada ağırlamak istiyoruz diyip, deniz kenarına yakın bungalov tarzı ahşap evlerde ağırlıyolardı gerçi gecenin bir yarısı denize karşı balkonda semaver yapmak çok zevkli oluyor "Semaveri nasıl soktuğumu sormayın, meslek sırrı. Gerçi bi düşündümde sorabilirsiniz aynı meslekteyiz "

Kesinlikle gitmemenizi önereceğim bir otel. Club oasis alanya.Bana birinci sınıf tatil köyü diye satan acenteyi bidaha bulabilseydim..... neyse . ODALARDA TV BİLE YOK . Bu arada Alanya'ya gidecekler. Mutlaka Rose Garden'a uğrasın . Gerçekten çok güzel bi eğlence mekanı. Çok aşırı değil . Kendi halinde eğlenebilecek bir yer.

Birde Antalya Lara. Gittiğim 5 yıldızlı ofo otelini ve Lara'nın durumunu gördükten sonra verdiğim 1 haftalık tatil ücretini yaktım.Bir gece kaldıktan sonra İstanbul'a döndüm...

Netice bir daha Marmaris'ten aşağıya mayıs-ekim arasında inmem. Bir karadenizli için çok sıcak...