Mesajı Okuyun
Old 19-01-2015, 23:33   #1
Konuk

Varsayılan bosanma davasinda 1 yasindan kucuk cocugun durumu

Iyi aksamlar. Esime siddetli gecimsizlik ve aldatma sebebi ile bosanma davasi actim. Elimde hastaneden alinmis darp rapourumda var. Esim benden once bir evlilik yasamis ve 2 velayeti kendisinde olan 2 cocugu var. Cocuklara kayinvalidem bakiyor. Evliligimiz suresince esim calismayan,sorumluluklarini yerine getirmeyen bir adamdi. Dogumdan once farkli sebeplerle ailemin yanina gittim ancak bosanma dvasi acmadim. Herseferinde duzelmistir umudu ile tekrra geri dondum. Cocuk oladukatan sonra dondugumde evde sadece 1 ay kaldim bir tartisma sonucu esim beni tartakladi ve babami arayip gelin kizinizi alin dekis. Ben polisi arayip sikayetci oldum darp izleri icin rapor aldim. 2.5 aydirda ailemin yaninda yasiyorum.kizim henuz 5.5 aylik ve esim cocugun velayetini alicagini soyluyor. Bu mumkunmudur. Neyi one surerek cocugumu benden alabilir. 2006 yilinda bir beyin ameliyati gevirdim. Epileptik nobetlerim var ama yaklasik bir senedir nobet gormuyorum. Bunu ilerisurerek yada sigara kullandigimi ileri surerek kizimi benden alabilirmi.