Mesajı Okuyun
Old 08-09-2007, 12:38   #1
Konuk

Varsayılan çocuğa şiddeti engellemek için nereye başvurmam gerekiyor

merhabalar,
sizlerin bizlere ve pek çok zor durumda olan kişilere destek olmanızdan dolayı öncelikle teşekkür etmek istiyorum.
beni rahatsız eden komşumun(bayan)üç tane iki kız bir erkek çocuğu var yaşları 2 ile 8 yaş arası.eşi sürekli baskı yapan bir kişi ve bu bayan sürekli bu küçücük masumları bütün gün boyunca dövüyor(bu bazen sopa,bazen dayak bazen kafalarına yumruk şeklinde ve şiddetli oluyor)bayan,eşinden sürekli baskı gördüğü ve evden dışarı çıkması eşi tarafından yasaklandığı için bunalımda ancak ben sürekli çocuklarına şiddet uygulamasına tahammül edemiyorum üzülüyorum benimde çocuğum var ve bu durumun çocuğumu etkilemesindende korkuyorum.çünkü arkadaşları ve onlarla oynamayı çok seviyor ancak sürekli anneleri dövdüğü için kızımı onların yanına göndermeye inanın korkuyorum.benim sorum bu durumda ailenin çocuklara şiddet uygulamaması için ne yapmam gerekiyor bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.sizin cevaplarınıza göre ben gerekli mercilere başvurmak istiyorum bu masum çocuklarımızın sakat kalmasından endişe duyuyorum
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.