Mesajı Okuyun
Old 12-02-2010, 14:04   #6
yalcin3

Ah ah bizim okula gıcık olduğum kadar var.
Web kayıt işlemini yaparken 1. sınıflara ait seçmeli dersler de açıktı 2.sınıflara ait seçmeli dersler de.Geçen yıl yargı örgütü sınıfı açılmadı,almayı da çok istediğim için içimde kalmasın diye 1.sınıfa ait yargı örgütünü dersini aldım.
Bir yandan da huzursuzdum "Allah Allah bizim okul böyle güzel uygulamalar yapmazdı,çok güzel olmuş alt sınıftaki derslerden alma hakkı.Hangi dağda kurt öldü?" diye içimde huzursuzluklar dolaşırken meğer yine şaşırtmadı beni bizim okul.
Meğer o dersler 1. sınıfta seçmeli dersten kalanlar için açılmış.Ben de 1. sınıf dersinden kalmadım,geçtim.Gittik öğrenci işlerine dediler ki "Yanlışlık olmuş biz onları 1. sınıfta seçmeli dersten kalanlar için açtık.Niye seçtiniz?" Yahu ben nerden bileyim?Madem öyle siz de sadece kalanlar için açık tutsaydınız seçeneği.Bir de gülmüyorlar mı öğrenci işlerindeki görevliler.Resmen dalga geçiyorlar bizimle sanki yaptıkları marifetmiş gibi.
Şimdi ben birinci sınıf dersinde gözüküyorum.Günlerdir uğruyorum her defasında "Şu gün gelin halledeceğiz." diyorlar 3 hafta oldu 2.dönem başlayalı hala bir gelişme yok.Halletmiyor kimse!
Üstelik benim gibi birçok öğrenci var bu yanlışlıktan mağdur olan.Şu anda hangi dersteyim bilinmiyor.O kadar sinirliyim ki bizim okula.
Hoca da şaşırdı,birinci sınıflar bize sınıfta gülerek bakıyor.Bir kere de şaşırtsın beni bu DEÜ...