Mesajı Okuyun
Old 28-06-2009, 13:51   #125
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan adnan koray

Çok değer vediğim üç meslektaşımın gecikerek de olsa doğum gününü kutluyorum. Ankara'da işleriminden dolayı katılmadım. Umarım başka bir THS üyesi dostumuzun doğum gününde buluşmak dileği ile..

(Bu arada Sayın Suat Ergin'den tekrar özür dilerim, telefonda sesini alamadığımdan saygısızca bir cümle sarfettiğim için )

Teşekkürler üstadım. Telefon konuşması için de özür dilemenize gerek yok. Aynı şeyi hepimiz yapıyoruz.

Bu arada, telefonla/KHS'de/bu forumda/özel mesajla doğum günümü kutlayan dostlarıma çok teşekkür ederim.

Ama toplantıya katılıp, bizzat yanaklarımızdan öperek kutlayanlara daha çok teşekkür ederim. Yine çok güzel bir toplantı oldu. Sohbet güzeldi. Çok güldük çok eğlendik.

En güzel doğum günü hediyemi Simay abla verdi. İki yanağımdan öperek kutladı.

Cengiz Abi de ilginç bir hediye verdi. Çekiliş yapıldıktan sonra bir Loto kuponu verdi. "Sonuçları öğrendikten sonra, ikramiye çıkmayan kuponu mu veriyorsun" dedim. İtiraz etti. Bu sabah kontrol ettim. 3 çıkmıştı. Cengiz Abi, sana inanmadığım için özür dilerim. 3 çıktığını bilseydin kuponu vermezdin. Abi ödülümüz 3,45 TL. Hesap numaranı ver de yarısını yatırayım.

Saim Abi, yokluğun hissedilmedi. Sayın Nur Deniz ve Işıl, B.K. hükümleri uyarınca seni temsil ettiler.