Mesajı Okuyun
Old 30-08-2019, 05:45   #3
Konuk

Önemli

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim . Bir sorum daha olucak sizlere küfür hakaret haricinde bana psikolojik baskı da uygulamaktadır güven problemi var sürekli ne yapsam altında onu aldattığımı zanneden şeyler ima ediyor . Örnek veriyorum arkadaşlarımla cafedeyim saatine ne içip ne yaptığıma yanımda başka birilerinin olduğuna kadar ve dürüstçe söyleyince bilemiyorum artık diyor bu benim psikolojimi çok bozdu insanlara rezil oluyorum evliler daha yeni güvenmiyor diye . Evlilikten önceki hayatımda uygunsuz bir hayat kötü bir ailede büyümedim tamamen kendi kafasında tuhaf şeyler dolaştırıyor . Bir örnek daha vermek istiyorum arkadaşımın evine gidiyorum eşi işte başka kimse var mı evde diyor hayır yok diyorum emin misin diyor kız arkadaşıma da rezil oldum psikolojim çok yıprandı hep onu her an aldatabilirmişim gibi psikolojik baskı uyguluyor beni çevreme rezil ediyor . İnsanlarda bana dolayısıyla niye evlendi sana güvenmiyorsa bu adam diyor çok utanıyorum . Psikolojik baskıdan dolayı nafaka bi tazminat ücret alabilir miyim ondan ayrılırsam ? Sonuçta hayatım yandı üstüne küfür hakaret psikolojik baskı hiç iyi değilim