Mesajı Okuyun
Old 16-05-2007, 14:23   #8
uye8490

CMK eylemi Birlik yöneticilerimizi epey yordu.Dinlenmek onların da hakkı.Araya da toplantı sıkıştırılıverilsin ne olacak.

Hem zaten toplantı gündem maddeleri rutin maddeler.Çarçabuk görüşülüp karara bağlanır.CMK emekçilerinin ödenmeyen ücretleri,savunmanın yerlerde sürünen onuru,artık savunmasız bir şekilde yargılanacak olan insanımızın gaspedilen hakları değil ki görüşülecek olan, birlik yönetiminin ücretlerinin ne kadar olacağı,nasıl ödeneceği kararlaştırılacak.Yani öyle uzun boylu bir toplantı değil ki bu.Tabi ki gezi niteliği ağır basacak.Hem seyahat hakkı anayasal haklardandır.Nereye istiyorlarsa oraya giderler.

Bu gezi eğer Birlik bütçesinden karşılanıyorsa ben de gitmeyi düşünüyorum aslında. Çünkü bu güne kadar aidat olsun baro kesintileri olsun epey para ödemişliğim var onlara.Hem ben bu paraları birileri gitsin Kapadokyalarda beş yıldızlı otellerde -hem de eşleriyle- tatil yapsın diye ödemedim ki.Ben de minik kızımı alır giderim.Hem zaten kendisi ısırmayı öğrenmiş bugünlerde ısırır durur herkesi