Mesajı Okuyun
Old 21-04-2010, 13:03   #75
supernatural

Alıntı:
Yazan Kardan Adam
Sevgili Engin, mesajları doğru taramışsam, Ege'miz ve Superkardeş için de 1 Mayıs için uygun. Özgür'ümüz 1 Mayıs'ta zaten özgür, katılabilir gibi. Martı'mız bir çözüm bulsa da 1 Mayıs'ta güzelim İzmir'i ve güzel insanları ziyaret etsek. Adli Tip, Suat Bey'i Ankara'ya getiremedi, İzmir'e getirir herhalde. Gülümse Dost, Nur Abla, Cengiz ALADAĞ Üstadım ne dersiniz? Atahun'u silah zoru ile getireyim mi?
(Biraz önce, bir televizyon kanalında Tolga CANDAR Superkardeş'e nazire edercesine Nesimi'den söyledi de, bu başlık aklıma geldi)

Bir düzeltme:
İsimler, anketi işaretleyen üyeler ve birebir İzmir seyahatini teati ettiğimiz dostlarımız aklımıza geldiğinden zikredilmiştir. Yoksa, "şu, şu arkadaşlarla toplanalım" diye bir düşüncemiz elbette olamaz. Aksi halde, bunun hesabını , ismi yazılmayan güzel insanlara ve öncelikle de İzmir'deki dostlarımıza nasıl veririz?

Eyvallah üstadım gelin ben size söylerim haydar haydarı ayrıca tanışmayı çok istediğim insanlardan birisiniz o yüzden süper olur gelmeniz

Şansım varki o hafta olacak büyük toplantımız 13 Mayıs'a ertelendi bu yüzden benim önümdeki engellerden biri kalktı.Diğerlerini de hallederim artıkın

Özgür Bey,bu sefer şeytanın bacağını çatırt diye kıracağız sanırım

Nur abla e gel artık bu tarihde.

Atahun abi kesin gelir eminim

Cengiz abiiiiiiiiiiiiiiiiiii nooooooolur gelin bekliyoruz

Gülümse abiyle tanışmayı çok istiyenlerden biri de bendim Çok sevindim bu habere

Kemal umarım kaçmaz bir yere

Ah ufuk abimde gelse keşke

Uygar abime küsüm 24 Nisan'da İzmire gelmediği için

Saim Baba'nın atı zatürre olmuş geçmiş olsun napalım sağlık olsun

Sandman abi yeni taşınmış olacak ki duydum Sakarya'da "Güneşi" parıl parıl parlayacakmış

Sn.Admin belki bize süpriz yapar belli mi olur

bende o zaman VARIM