Mesajı Okuyun
Old 26-11-2004, 23:59   #7
lasefen

Alıntı:
Sözcük oyununa gerek yok.Bu soruyu kendi avukatınız yerine bu gruba yöneltmeniz, biz avukatlara yeterli güveni duymamanız değildir de nedir? Aynı soruyu kendi vekilinize de nazikçe sorabilirdiniz.Size güveni de sarsılmazdı.Ama alacağınız yanıtın doğru olup olmadığından siz endişelenmeye devam edecektiniz.Yani yeterli güveni duymayan yine sizsiniz.Yanlış mı düşünüyorum?
yanlış düşünüyorsunuz ben önce ondan fiyat alıp size dönmedim fiyatının ne olduğunuda sormadım , sadece burada ücret vermem gerekiyormu gerekiyorsa tereddüt etmeden vermek istedim avukatımın güvenini sarsmamak için yapıyorum ve kaybetmek istemiyorum.
ben bir işletme sahibiyim benim benim meslek gurubumda ''çalmayan eleman yoktur'' sözü vardır ama benim elemanlarımın hiçbiri çalmazlar çok sıkı kontrol ederim neden mi hiç tahmin edemiyeceğin sebepten -yanımda çalışanın ömür boyu hırsız damgasını yemesi aldığından daha büyük bir zarardır - ve bunu kendilerine herzaman belirtirim ki onları kaybetmeyeyim bence insanı kaybetmek maddiyatla ölçülebilecek bir değer değildir