Mesajı Okuyun
Old 12-07-2018, 13:53   #1
Konuk

Varsayılan Kızımla Koruma Altındayız Kayınpederim Aile Binasını İşgal Etti Diye Kira Talep Edip İcra ve Mahkeme

çok Teşekkür Ederim Kizimla 3cü 6 Aylik Koruma Kararimiz Var.hiçbirproblem Yokken Eşim Hayatimi Yaşayacagim Daha Gencim Diyerek Evi Boşaltmami Istedi.
*** 29 Senelik Evliyim Eşimin Gece Hayati Ve Içki Sorunu Olduğu Halde Idare Ediyordum.ailesi Ile Birikimlerimiz Dahilherşeyi Yok Etmişler.manevi Maddi Pisikolojik şiddet Yaparak Aile Binasindan çikmami Istediler Oğlum Yeni Askerden Geldi Kizim şu An 16 Yaşinda.bu Katta çaliştiğim Bütün Kazanç Kullanildi Boşanmadan Tedbir Davasi Açabileceğm ögrendim Açildi Dava Sürerken Baskilar Devam Etti Sonrasinda Eşimin Daha önceden Boşanma Davasi Actiğini ögredim.2dava Birleşdi Kazandim Hakim Boşanma Davasinini Reddetdi Temizdende Onandi.2ablasi Kamu Davasinda Para Ve Hapis Cezasi Aldi.evi Boşaltmam Için Elektrik Su Doğalgaz Aboneliklerini Kapattiklari Ve Hakaret.
*****oturduğum Eve Koruma Kararinda çok Zor Durumda Olduğum Için Evin Tahsisi Karari Var
*****ev Eşimin üstünde Diye Biliyordum Kayinpederimin üstündeymiş Işgalci Olduğumu 800tlkira Talebi Ile Icra Ve Mahkeme Açilmiş Ciddi Bir Rakam Borçlu Gözüküyorum Avukatim Var.(ara Duruşma Yapildi 16 Temmuzda Evi Boşaltmam Karşi Tarafin Avukatina Anahtari Teslim Etmem Için Bueve Yaptiğim Harcamalari Kabul Ettimiyorlar Aydan Aya ödedim Hep çocuklariminda Hakki Yokmuş)
Hakim Karari Ile Elektrik Su Doğalgaz Abonelikleri üstüme Yapildi Binayi Satacaklar Hakkiniz Yok Deniliyor
Mecburen Kizimla Kadin Siğinma Evine Yerleşicem Yapilacak Birşey Yokmu