Mesajı Okuyun
Old 30-04-2007, 12:41   #3
Seyda

Varsayılan Türkmen Pansiyon-Olympos-Antalya

Deniz kıyısında su içmek için hiçbir yer yok, yüzmekten yorulup birşeyler
atıştırmak istediğinizde de..Bunlar için yaklaşık 15 dk geri yürümeniz gerekiyor.
Plajı taşlı ve güneşlenmek işkence olabiliyor..Ayrıca plajın bitişiğindeki tepe, belli bir saatten sonra havlunuzun olduğu yerin tamamen gölge ile
kaplanmasına neden oluyor. Bunlar benim gördüğüm olumsuzluklar..

Ancak gerçekten huzuru bulmak ve dinlenmek isteyenler,güneşlenmek çok da önemli değil , ayrıca suyumu da yemeğimi de çantamda taşırım diyenler için
Olympos bir cennet..

Kekova adası etrafında yapılan tekne turlarının tadı da hiçbir şeyde yok

Eğer yolunuz oraya düşerse size Türkmen Pansiyonda kalmanızı öneririm..Konaklamak için 2 tip seçeneği var.Biri çok doğal,ağacın tepesinde küçük kulübeler..Diğeri içinde lavabo ve banyosu olan yine ağaçtan ama daha modern..Ailenizle de arkadaşlarınızla da rahatlıkla gidebileceğiniz biryer..Çalışanları ve sahibi güleryüzlü, kalanlar genelde turistler..Ağaç evlerin altında çok güzel bir kahvaltı ile güne başlıyorsunuz. Akşam yemeleri de çok lezzetli, genelde zeytinyağlılar tercih ediliyor..Tv.dan tamamen uzaksınız.

Gece eğlencesine gelirsek; çok yakınıda 3 tane bar var. Zaten tatilde de gece eğlencelerinden pek hoşlanmam ama orda özellikle gitmeme sebebim mekan adlarıydı İsimlerinden de hoşlanmayıp gitmediğim bu yerlerin dolup taştığını biliyorum Orange Bar, Ahır Bar ve Öküz Bar 5 gün kalabildiğim Olimpos'da dönerken kendimi inanılmaz dinlenmiş ve hafif hissettim. Ama rengimin değişmemesi sebebiyle biraz üzülmüştüm Umarım bu sene yaz tatili hepimiz için çok keyifli geçer...

Şimdiden herkese iyi tatiller!!!