Mesajı Okuyun
Old 04-09-2009, 18:36   #42
bürokrat

Alıntı:
Yazan Işıl YILDIZ
Herkesi aynı kefeye koyamazsınız Sayın Bürokrat...
Sizin yazdıklarınızın aynını yazan bir bayanda olabilirdi.
(Sarı saç, bıyık ya da sakal olabilirdi)
Sizin yazdıklarınıza göre; erkekler sütten çıkmış ak kaşık,kadınların hepsi sorunlu,ukala,egoist,yalancı vs...öyle mi?
Size rastlayanlar sorunlu olabilir ama bütün kadınlar hakkında bu suçlamalarda bulunamazsınız.
Tanıdığım bir kaç kız var ki, Ki ben bir kadınım, bana numara yapmaları için hiçbir sebep yok,
Düşünüyorum.
Bu erkekler nerde?Bu kızlar nasıl atlanır?
Bence çok hanımefendi ve her yönden mükemmel kızlar.
Eminim ki benim tanıdığım bu kızlardan daha binlerce vardır.
Siz şanssızmışsınız demek...
Bir kişinin suçu yüzünden bütün erkeklerin suçlanamayacağı gibi kadınlar da suçlanamaz.
VE şunu unutmayın ki; kadın severse bir kere sever ve sevdiği insan için her şeyi göze alır.
Gurursuzluğu,yakaya yapışan olmayı bile...
Hayatta yapmayacağı,alçaklık olarak tanımladığı şeyleri bile sevgisi,sevgilisi için yapar.
Bunları bir kadın sizin için yapmış ve bu yüzden gözünüzden düştüğü için bunları yazıyorsanız biraz empati... diyorum...
Hiç bir kadının "seviyorum"kelimesini içtenlikle söylemediğine inanmıyorum.

Sn Işıl Yıldız,
Lütfen yukarıda yazdığım mesajı bir kez daha okuyunuz.Bütün kızlar ukaladır yada bu şey kızlara özgüdür tarzı bir kelime kullanmadım.
Alıntı:
Ukala ve aşırı ego sahibi kızlardan nefret ediyorum!.....Yüzüme karşı ahlak ve dürüstlük taslayıp da arkamdan kazığın büyüğünü atan kızlardan tiksiniyorum!
Dikkat ederseniz bu tarz kızlardan,bu kategorideki kızlardan nefret ettiğimi özellikle belirtmişim.Bütün kızlara değil.
Zaten sadece kızları hedef almadığım burada kullandığım karşı cins kelimesinden açık ve net bir biçimde anlaşılıyor.
Alıntı:
karşı cinse hiç bir şekilde kendinizi kaptırmamanız çok önemlidir

Tabiki ukalalığın yada terbiyesizliğin, yalancılığın toplumu,ırkı ve cinsiyeti,olmaz.Ukala her yerde ukaladır.Benim de bildiğim kızların canını yakan aldatan bir çok erkek var.Erkeklerin sütten çıkma ak kaşık olduğunu iddia eden de yok.Mesele cinsiyet değil zihniyettir.
Benim anlatmaya çalıştığım şey 3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verip de aradaki 2 kuruşa satılmatır.Benim en büyük hatam da buydu zaten bir insana hakettiğinden çok fazlası değeri vermek.