Mesajı Okuyun
Old 04-02-2019, 21:14   #1
Konuk

Karar gorumcem ve kaynanam kisisel haklarima saldiriyor

iyi gunler dilerim.ben 16 yildir evliyim ve iki cocugum var.esimle aramizda ailevi problemler var defalarca cozmeye calistik olmadi.bosanmanin esigine geldik fakat cocuklarim icin sabrediyorum.bizim yuvamizin huzurunu bozan gorumcem kaynanamda dahil bana yillardir ruh hastasi sizofren gibi psikolojimi bozacak sozler soyleyerek bana baski yaptilar.ve bu sene yine bana bu tur kelimler kullandilar hatta yapmadigim biseyi yapmisim gibi gosterdiler.annemgile kadar anlattilar.kac aydir gorumcemin aile icimize mudahale etmesinden oturu yuvam sarsildi.benim kisilik haklarimi ihlal ediyorlar herkese benden icin ruh hastasi diyorlar.birde kendisine bicak cektigimi soyluyor boyle bisry asla yapmadim israrla cocuklarima zarar verecegimi soyluyorlar oglum 11 kizimsa 3 yasinda bi fiske bile vurmamisimdir.kocam bana destek cikmiyor cunku kizkardesine bisry derse annesi babasi taraf tutacak korkusu var.artik gorumcemin durmasi icin en azindan kolay kolay bi yuvayi huzursuz etmemesi ve kimseye kolay kolay iftira atmamasi icin tazminat davasi acabilirmiyim.elimde delil olarak anneme gonderdigi mesaji var.birde mahkemeye basvurmadan avukatim olmadan polise sikayet etsem polis uyarida bulunurmu kendisine.mahkemeye gitmeden en azindan bi ihtar olarak gozu korkar ve bizi rahat birakir diye umuyorum.cok zor durumdayim yardimci olurmusunuz?