Mesajı Okuyun
Old 09-11-2007, 20:01   #88
suskun_juliette

Biz yurtta kalıyoruz,odacak spora başladık!Sağlık için spor yapılır -Da- ben o salonda sigara içmeden saatlerce ter dökmeye dayanamıyorum.Hadi bunu da geçtim,ufacık bir sorun daha var ben spor yapamıyorum.Öncelikle çaktırmadan ani bir girişle kızlarla salona giriş yapıldı,ürkek gözlerle aletlere bakıldı,formlar dolduruldu ne kadar aktivite varsa işaretlendi(inançlıydık,bu sefer başaracaktık!),ardından kantar türünde bir tartıya çıkarıldık,öncesi feryad figan:'çıkmayız!!'Bayanların kilosu araştırılmaz dedim,o yaşıydı dediler,bence kilo daha mühim bir konu direkt cinayet sebebiTartıda görünen rakam 58 olmasına rağmen lanse edilen 77 idiDaha o an antipatim oluştuKoşu bandına atıldık,tehlike anında ayaklarınızı yana dayayın diye uyarıldık,ben koştum,anında yoruldum dayadım ayaklarımı misler gibi duruyorum içim rahaten sonunda hoca yakaldı beni!dedim kendimi tehlikede hissettimApar topar diğer fitness aletlerine yöneltildik.En sonunda dedim ki:Ben bu hareketi yapamam beni yormayın bende kalp var!İnanmadıValla var diyorum,EKG raporlarımı getireyim diyorum sırıtıyor.Şahidimi getirdim arkadaşım bağırarak VAR! dedi,bana kıyamadı sanırımSonra daha hafif tempoda çalıştık,ben yine dayanamadım,karnıma ayaklarımı çekemem bende MİDE hastalığı var dedimOna da Tamam dedikten sonra ağırlık kaldırmaya geçtikYapamam valla dedim,eklem bağlarım Zayıf benimAdam 'Başımın Belası' dedikten sonra : Sana ne yaptıralım dökülüyorsun sen dediSonuç:Her hareketten 8er 8er yapıldı,10ar taneyken azıcık bir indirime geçildi.Bilmiyorum yarın bir gün ölüm çıkacak o salondan gibi geliyor,ilk gün ve ben kaskatıyım.Hani spor sağlığa yararlıydı?