Mesajı Okuyun
Old 04-09-2012, 22:48   #3
Konuk

Varsayılan Merhaba

Size cok teşekkür ederim beni bilgilendirdiginiz icin, demekki ilk isim bı kadın sığınma evine gitmek olucak çünkü en mantiklisi o bence.kayınpederim kötü bir insandır.en cok onun rahatsız edeceğinden korkuyorum devamlı.bundan dolayı adresimi bilmesinler istiyorum.annemin yanına gitmek isteyisim fazla almancam olmamasından kaynaklanıyor
Yoksa haklısınız oğlum babasını cok seviyor daha 5 yasında oldugundan dolayı olayların farkında degil.o yüzden babasını isteyebilir ,ozleyebilir.psikolog normal bı tehşis koyabilir.acaba biraz daha buyumesinimi beklemeliyim ayrılmak icin daha mı mantıklı olur.onunda psikolojisinin bozulmasını istemiyorum.baba cok ilgili onunla.o yonden cok iyi.ama kumarı,aldatması baska bı cocugu bulunmakta ve bunlara devam etmekde bı yandan bunlarıda cekmek istemiyorum.
Bana hem hukuken hemde matikan bı akıl verebilirmisiniz.ah iste Almanya'da kimsem olmadıgından dolayı kaynaklanıyor.kayınpederim bile beni tehdit ediyor cocuk mahkemesine başvururmuş bunlar şiddetli geçimsizliği var dermiş benim elimden alirmislar ben oğlumdan ayrılmak istemiyorum .iste bunun gibi psikoljik tehdit ve baskılar oldugundan dolayıda onların cocuğumu görmelerini istemiyorum.ama malesef ogrendimki cocuğumu görebilirler. şimdi beni kız kardeşiniz yerine koyün ve bana benim acımdan neyin doğru olması gerektiğini anlatırsanız sevinirim hayırlı aksamlar