Mesajı Okuyun
Old 15-08-2011, 09:32   #1
Konuk

Varsayılan eskı esın zor kullanarak tekrar bırlıkte yasamak ıstemesı

merhaba...benim sorunuma umarım bir umut olursunuz......2008 yılında boşandım.2 çocugumu ve cocuklarımın velayetını aldım...500lira cocuklar ıcın nafaka baglandı.kendım çalısıyorum.kendıme bır ev tuttum..eskı esım nafakayı kıramla denk oldugu ıcın kırayı odeme kosulu ıle verıyordu.tabı bu arada kontratda onun uzerıneydı ama kıra kontratının suresı doldu ve yenıletmedım çünkı bu ev benım kırasını ben verıyorum demeye baslamıstı.kırayı verıyorsa nafaka yoktu ortada kaldıkı o evı ben kendı emeklerımle kurdum.sımdı evın uzerıne oturuyor...1-bu durumda kıra kontratı baglayıcı olurmu...çünkı birkaçkez polıs cagırmak ıstedım kontratım var hıçbirsey yapamazsın dıyor bu dogrumu kontrat gunu bıtsede devam edermi......2-ben evdeyken zorla eve gırdı kapıyı ustume kılıtleyıp bana sıddet uyguladı.butun gun ve gece dısarı cıkamadım.sonra o uyudu ve ben bır yolunu bulup kactım...bır ız olmadıgı ve sahıdım olmadıgı ıcın savcılıga gıdemedım cunkı gıtsemde bırsey olazmıs sahıdım yokmus dıye...ız bırakmadıgı ıcın darptan rapor alamazmısım bu dogrumu....bunları yapıp bırde bana bunları soyluyor...zorla bızımle yasamak ıstıyor bense can guvenlıgım olmadıgı ıcın ıstemıyorum....bana attıgı tehdıt mesajları telefonla.ama kullandıgı telefon kardesının uzerıne.bu mesajları saklıyorum tehdıtler oldurme tehdıtlerı bırde agır hakaretler var...tasınsamda bana rahat huzur vermıyor.boyle bır durumda haklarım neler lutfen benı aydınlatırmısınız yoksa bu adam ya onunla yasamaya zorlayacak benı yada oldurecek yada zorla tecavuz edecek kı basaramasada gırısımlerı oldu korkuyorum....