Mesajı Okuyun
Old 15-12-2010, 19:59   #18
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Admin

Ben tahminimi söyleyeyim: Vergi rekortmenleri listesine girer! Böyle bir uygulamayı THS hiçbir zaman yapmaz, zira bizim duruşumuza, ilkelerimize ve hedeflerimize ters.

[/color]

Sayın Admin,

Yeri burası değil aslında ama yeri geldiği için affınıza sığınarak bir kez daha yazmak zorunda hissediyorum.

Vergi rekortmeni olmak gibi ulvi bir görevi reddetmemek lazım gelir!

THS site sahibi olarak siz, kendi şahsınız veyahut yakınlarınız adına THS'den gelir elde etmemek gibi çoğu faninin asla yapamayacağı bir davranışı sergiliyor ve bu konuda (bence biraz da aşırı) olarak titiz davranıyorsunuz. Bunu hepimiz biliyoruz. Sizin bu tavrınızı saygıyla karşılıyoruz. Bunu yapacak insan sayısı iyimser bir oranla bence bindebir oranından fazla olamaz.

Ancak, Dünya'da insanın önüne her gün önemli fırsatlar çıkmıyor, çıkmaz da. THS, Türk hukuku ve hukukçuları için çok önemli bir fırsattır. THS'nin istenirse çok kolay şekilde elde edebileceği muhtemel gelirleri, şahsınıza veya yakınlarınıza kullanmayabilirsiniz ama Türk Hukuku yararına kullandırtmama hakkına bence (hukukçu olmanız nedeniyle) sahip değilsiniz.

THS Hukuk Derneği için bunu yapmalısınız diye düşünüyorum.

Saygılarımla.