Mesajı Okuyun
Old 05-04-2012, 06:53   #1
boşanma

Varsayılan boşanmada müracata bırakma

iyigünler 1 hafta sonra boşanma davam var yardımınıza ihtiyacım var konumumu anlatmaya çalışacagım evlendiğimiz günden beri kaynanam hiç huzur vermedi eşimle ayrılmamız için elinden geleni yaptı en sonunda eşimi benden alıp kendi yanına götürdü şimdi birlikte yaşıyorlar sırf birleşmeyelim diye eşim annesinin baskısıyla boşanma açtı 3 sefer ve hep boşanmalardan feragat eeti sonrada feragat nedemek bilmiyorum niyetim boşanmak dedi gene annesinin istegi üzerine şimdi 3 defa boşanma açıp feragat eden bir insan tekrar dava açabilirmi açarsa hakim bu boşanmayı kabul edermi 2. sorum bende bu arada baskılar yüzüne ona boşanma açtım sonra davaya girmedim dava kalktı fakat gene baskılar yüzüne davam görülsün diye tekrar aynı boşanma davasını yeniledim yanlız davaya girmedim fakat eşim gene annesinin baskısı üzerine fırsat bu fırsatken boşanma davasına girip boşanmak istiyorum davayı takip edecem demiş bu boşanmayı ben açtım fakat boşanmak istemiyorum 3 çocugum var kaynana baskısı yüzüne evliliğim bitsin istemiyorum mahkemede ne dersem boşamaz hakim davamı nasıl düşürebilirim yoksa boşanırmıyız 3. sorum kaynanam eşim boşanma açtıgında bana olmadık iftıralar attı mahkemede ve o mahkemeden eşim feragat etti şimdi benim açtıgım boşanmada gene aynı iftiraları atıyor eşim o davalardan feragat ettiği için anesinin attıgı iftiralar ve şahitlıgı geçerlı olurmu sonuçta feragat ettiği için eşim o iftiralarıda affetmiş sayılmıyormu bu konuda bilgilendirirseniz savunmamı daha bilinçlı yapabilecegim haksızlıga ugramak istemiyorum boşanmamın davamı düşürmemin bir yolu varmı