Mesajı Okuyun
Old 23-11-2007, 22:32   #376
KaanK

Alıntı:
Yazan agah
Sayın kaank sizin için üzüldüm.Ama sanırım sınav sonrası doğrularınızı kontrol ederken çok fazla hata yapmışsınız.Ya da bu kontrolü geç yaptığınız için cevaplarınızı unutmuşsunuz.Başka birşey olduğunu zannetmiyorum.Eğer çok ciddi şüpheleriniz varsa yapacak birşey var.Ösym ye itiraz edebilirsiniz.Bu şekilde kuşku içinde kalmaktan ve bir takım kurumları itham etmekten iyidir.

Sayın agah kesinlikle itiraz edeceğim tabiki ama birtek ben değilim samimi dostlarımdan ikisi de aynı şekilde (bunlar benim somut olarak denk geldiklerim forumlarda da birçok aday aynı dertten muzdarip. ) Seyda arkadaşım da kafası bu konuda karışık sanırım yazdığı üzere..
Cevapları kontrol konusunda da inanın çok eminim sayın agah şu an olsun tekrardan ne cevap verdiğimi size gösterebilirim .Kaldı ki zaten en kötü imkansız olarak nitelendirdiğim rakam 60 tı zaten.Neticede kazanmayabiliriz ki 68 70 alan bilgisinin bana yetmeyeceğini kestirebiliyordum ,öyle de oldu kazanamadım zaten ; ama bu şekilde kaybetmek kötü

Neticede hiçbir kurumu bir suçla itham etmiyorum.Belki büyük bir yanlışlık belki hata vs..Ama birden çok bu tarz şeylerle kısa zaman dilimi içerisinde karşılaşınca insan üzülüyor...