Mesajı Okuyun
Old 19-08-2006, 09:20   #5
Admin

Sayın selimbalku'ya katılıyorum. Bir hukuk sitesinde adliyede çıkan bir kavganın haber olması normal değil mi? Adliye güvenliği açısından güzel bir sohbet başlatabilir.

Bir de küçük rica: Hukuk haberleri alanını birkaç aydır canlandırmaya çalışıyoruz ve başta Sn Pınar Yılmaz, Sn.Ayşe.Arslan, Sn.obaykan ve Sn.ahmetsacit'in gayretleriyle bu alan neredeyse dakika dakika hukuk haberlerinin yer aldığı çok güncel bir kaynak olma yolunda ilerliyor. Birkaç haberin seçilişi, başlığı, konusu ya da içeriği çok uygun olmayabilir ama bunu eleştiri konusu yaparak bu haberleri buraya taşımak için mesai harcayan arkadaşların motivasyonunu bozmamak gerektiğini düşünüyorum. Neticede çok ilgisiz bulduğunuz bir haberi pas geçmeniz mümkün. Ancak bu arkadaşlara niye o mesaj burada, niye bunun başlığı böyle, ya şöyle yazın ya hiç yazmayın şeklinde eleştiri de bulunulursa (ve özellikle de eleştirenler bu alana hiçbir haber katkısı sağlamayan üyeler olursa) bunun bu alana olumsuz etki yapacağını düşünüyorum.

Aslında bu konu özel mesajla konuşulacak bir konuydu ancak siz genel alana yazınca benim de genel alanda cevaplama zorunluluğum doğdu.