Mesajı Okuyun
Old 16-11-2009, 20:01   #1
Konuk

Varsayılan telefon kayıtları ve mesaj içerikleri / boşanma

ii akşamlar acil bı arkadsımın yardımınıza ihtiyacı var.1yıldır nişanlılar ama vize için resmı nıkah yapıldı. hiç anlasamıyolar boşanmaya kadar geldıler.şimdiyse boşanmak için bi iftıra atmaya hazırlanıyormuş eşi h yapmadıgım birseyı hep yaptı olarak gösterıyor herkeste ona ınanıyor.ve arkadsıma telefon kayıtlarını çıkartıcam karta bişey olmasın dıyormuş.bole bısey yapılabılyıormu.kime ne mesaj atıldıysa ayrıntısına kadar ne yazıldıgını ne konuşuldugnu istese cıkartabılırmı?
ayrıca kart eger kırılırsa bunlar cıkarmı?
arkadsım benım alnım ak çıkarttırsın bişey yapmadım dıyor ve sadece şundan korkuyor bı ıftıraya maaruz kalırım dıye bılınmeyen nolardan teyzesının nosunu ogrenmek için bısuru no almış ve onalrı aramış teyzesı olmayınca yanlış olunca kapatmış.ve kardesıne eşiyle ilgılı attııgı mesajlar rahatsız edıyor arkadsımı.tartısmamak için eşine telefon çalışmıyor demış ve kardesınede eşim ararsa bole dedım ben sende bole de demiş.bu msjlarda cıkarsa yıne boşanılma sebebı oluyormu.ya lütfen çok acil kendısnın netı yok cvplarınızı bıran once ıletmem lazım.
tesekkurler