Mesajı Okuyun
Old 05-03-2024, 02:34   #1
Konuk

Varsayılan Eşimin telefon numarasından konuştuğu kişileri nasıl çıkarttırabilirim

Merhabalar, cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Eşimin telefonunda rehberde daha önceden A harfi ile kayıtlı bir numara dikkatimi çekmişti. Numarayı bir yere yazmıştım ve WhatsApptan bu numaraya ait olan profilin pembeli olduğunu daha sonradan da kreş gibi bir yerde çekilmiş fotoğraf olduğunu ve öğretmen emojili olduğunu kadın profili olduğunu anladım. Annem merak etti ve numarayı öylesine aradı ses duyabilmek için ve bir kadına aitti. Eşim, hep telefonuna şifre koydu benden sakladı gerekçe olarakta benimle tartışırken sesimi kaydediyormus delili işle alakalı şeylerim var diyordu tabii ki bunlar inandırıcı değildi ama şifre koymasına engel olamadım. Daha önceden de eve gelirken tüm arama kaydı mesaj herşeyi bomboş olurdu silerdi. Eşim, mahsustan birçok şeyi bahane edip evden gitti bir apartta kalıyor. Ben hamileyim ve bu gece saat 01.40 civarı rahatsizlandim evde tektim eşimi aradım normalde bu saatte sabah işe gideceği için uyumuş olurdu. Telefonundan aradığınız kişi şu an başkasıyla gorusmektedir. Yanıtını aldım. Hemen bana yazdı niye beni bu saatte arıyorsun yoksa beni kontrol mü ediyorsun, ben uyuyordum sen arayınca telefonun sesine uyandım diye yazdı. Normal bir insan bu kadar kendini korumalı cevap yazmaz. Noldu birşey mi oldu der, hatasını bildiği için direkt inkar etti . Hastanelik olduğumu söyledim umrunda bile olmadı. Annemleri aradım annem, eşimi aramış gece 03.00 doğru eşimin telefonu meşgul olunca o kadının numarasınıda aramış ve o da aynı anda mesgulmus. Kadına, sizin şu an konuştuğunuz kişi benim damadım evli ve karısı hamile yazdı. Kadın cevap vermiyor. İnsan bir itiraz eder onu bile yapmıyor . Şu an bir boşanma davası olmaksızın ben eşimin bu gece kimlerle gorustunu nasıl cıkarttırabilirim ? Önlem amaçlı kadın numara değişikliği yaparsa ya da eşim yaparsa yinede çıkar mı birşey nereye başvurmalıyım?