Mesajı Okuyun
Old 23-12-2014, 18:08   #1
Konuk

Varsayılan Evlilik disi hamilelik

Iyi günler. Okuyan yardım eden herkese teşekkür ler. Bir şehrimizde tanınan ve klinik leri olan evli bir bey aylar önce arkadaşımı arayarak is teklifinde bulundu. Şehir değişikliği yaptırdı ve ev tuttu.Isyeri açılınca ya kadar eve ilgilen dedi ve bu esnada is ilişkisini aşka çevirdi. Senle bir hayat istiyorum dedi.Akabinde karısı öğrendi adam arkadaşıma ev giderlerini oderim ama benle calisamazsin diyerek terk etti ardından arkadaşımın hamile olduğu ortaya çıktı adama söyledi adam aldır aksi halde para göndermem kira fatura ödemem aç evsiz bırakırım dedi. Kız 3.5 aylık hamile gideceği yer yok parası yok.siginma evlerinin Durumu ortada. Adam rezil olmaktan korkmuyorum diyor kıza ekmek su parası bile gonder miyor.Durumu o kadar kötü ki evde hiç yiyeceği yok.Adam doğur sokakta diyir ben erkegim Zenginim bana bisey olmaz diyor. Bebegi aldır aksi halde sokağa atılacak sin ve benim yüzü mu giremezsin bebeğe de zarar veririm diyor.Bebegi aldirmasi halinde para verecegini noter huzurunda anlasma yapacagini soylemis.Arkadasim geldiği yeni şehri hiç tanımıyor ise giremez halde psikolojik durumu altüst. Kendine kiymayi düşünüyor. .Lutfen bize yardım edin...Bebek ölmesin .Kızın adamın nikahı nda parasına gözü yok sadece bebeği için adamın kendisine bakmasını istiyor....