Mesajı Okuyun
Old 27-12-2007, 13:46   #112
Gülümse

Varsayılan Akvaryum...

Evde iki tane kedi olması Hamster tarzı şirin bir yaratığın yaşamasına izin vermiyor.. Ama kim izin verdi yada kimin fikriydi bilmiyorum gülyüzlü kızımın odasında büyük bir akvaryum var..

Balık dediğiniz bir cam kavanoz içinde yaşarlar temizlersiniz düzenli ilaçlarını ve yemini verirsiniz olur biter.. O yüzden emrivaki şekliyle eve gelen akvaryuma hiç ses cıkarmadım..

Ama bir süre sonra akvaryum ev gündeminin ortasına oturdu kaldı. Bizim balıklar biraz tuhaf çıktı. Önce akvaryum mu küçük geldi ne bazı balıklar intahar edip akvaryumdan dışarı atladılar. Ardından çok dikkat edilmesine ramen balıklar ölmeye başladılar. Eh gülyüzlü kız bu gitmiş bir akvaryumcuyla anlaşmış bizim eve 24 saatlik akvaryum servisi verilmeye başladı..

Önce ölen balıkların yerine yenileri geldi, bazı balıklar diğer balıkları yediler, akvaryumumuz patladı.. Akvaryumcu bile bu işe çaresiz kaldı.. Bu kadar felaketi o bile üst üste yaşamamış..

Artık ben akvaryumdaki balıkların çetelesini tutmuyorum, bazen bakıyorum bir akvaryum dolusu balık var bir bakıyorum hiç balığımız kalmamış..