Mesajı Okuyun
Old 06-03-2007, 23:02   #83
suskun_juliette

Her şeyin sahte olduğu bir vakitteyim.gülen gözler tuzak...her şey yalan..isyanım var duyanım yok...gidiyorum..vuruyorum tüm kederleri tek bir kurşuna esir ediyorum..yavaş yavaş üzerime yürüyor duvarlar.karanlık izbe köşelerde delirircesine sigarama sarılıyorum..her nefes bir ölüm..birkaç yudum şarapla sarhoş olurum sanıyorum...aldanıyorum...sarhoşluk bile uyutamayacak...rüyalardan vazgeçtim kabusları seçtim..bir pula sattım hayallerimi...ne umudum ne geleceğim ne de yarınım var..çürüyen bir beden gibiyim..mezar taşım eksik..ayaklarımın altında ezilen toprak gibi ruhum...kefenlere sımsıkı sarılmak istiyorum..ıslak toprakta bir filiz olup yine doğmak istiyorum..bir başka boyuta geçmek yine bir sonbahar mevsiminde solmak istiyorum..diriliş...böyle olmalı işte...ve görmeli insanlar..mezar taşları soğuktur..geceleri korkarsın bakamazsın..uykudalar sanırsın..halbuki azapla yanmaktadır ruhları...sen uyursun sıcak bir yatakta.pembe renkli düşler görürsün.oysa kabirler hep karanlıktır...güneş vurmaz tahta tabutun çatlaklarından..sen ise pencereni ardına dek açarsın...uğultuludur mezarlıklar...toprak seni nasıl sarabilir diye düşünürsün...üşüyüp gidersin..yaz olur toprağın yanar.kış olur üzerinde kuşlar ölür ...göç vaktini şaşıran birkaç zavallı kuş...toprakta buluşmak..ah ...ölümü istiyorum...yavaş yavaş öldürüyorum kendimi..belki diyorum..bir yaşama sebebim olur..belki vazgeçerim..restimi çekmedim.suskunum...bekliyorum...ansızın kapıma dikilecek...korkuyorum...