Mesajı Okuyun
Old 22-12-2008, 00:13   #1
Konuk

Varsayılan Kendİ SorumsuzluĞu Nedenİ İle EŞİm Benİ BoŞamak İstİyor

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
18 yıllık evliyim 3 oğlum var eşim tek çocuk 15 yıl ailesi ile beraber yaşamak zorunda kaldım 3 yıl önce babası ölünce tamamen annenin fikirleriyle hareket eder hale geldi.evlendiğim günden beri alkol alıyor.son yıllarda fazla almaya başladı.sürekli evde sözlü şiddet var.aldatması var resimli delillerim var.çalışmıyor.miras parasınden geçiniyoruz.bize parayı kısıtlıyor kendi birkaç kez kumar oynadı.yüklü miktar kaybettiğini söylemişti.kendi dayısı şahittir.son 3 yıldır sürekli gece klublerine gidiyor.eve çok geç geliyor çocuklardan banane ne yaparsan yap diyor.maddi ve manevi eksiklikler yaşıyoruz.hiç bir sorunla ilgilenmiyor.ayriyetten dışarıya karşı annesinin yalanlarına marus kalıyorum.sürekli beni annesi ve kendisi evden kovuyorlar.oturduğumuz ev evlendiğimde kayınpederimin üzerinde idi 8 yıldır kayınvalidemin üzerinde.şu anda annesinin parasına muhtaç olduğundan annesinin baskısı ile bana boşanma davası açtı ilk 3 ayda hiç birşey yokmuş gibi davrandı bende vaz geçtiğini sanarak iyi davrandım sonra duruşmaya çıktık vazgeçmemiş ben boşanmak istemediğimi söyledim ısrarla boşanacağım dedi duruşmadan sonra tekrar eve geldi şu an aynı evde iki yabancı gibi yaşıyoruz kendisinden korkuyorum çocuklarımın psikolojisi çok bozuk mal varlığı babadan kaldığı için hiçbir hak talep edemiyormuşum.ben ne yapmalıyım?oturduğumuz evden beni çıkartabilirlermi?miras maldan hak alamazmıyım?15 yıl ailesine baktım.beni çalıştırtmadılar.şimdi hiçbir hakkım yokmu?