Mesajı Okuyun
Old 30-12-2007, 13:45   #155
Mustafa ÖZCAN

Varsayılan Buyurun burdan yakın :))

Alıntı:
Yazan muzaffererdogan
Burada Sn. Özcan'a bir soru sormak gerek:

Hukukçu musunuz, uygulayıcı mı?
Hukukçu iseniz yasalar engellemediği halde bu dernek örgütlenmesinin önüne geçme isteğinizin haklı nedenlerini açıklar mısınız?
Uygulayıcı iseniz size hakkının savunulması için gelen bir derneği hangi ölçütlerle savunacaksınız?

Sizce çok eşli olmak ahlaka aykırı mıdır, bu şekilde yaşayan insanlar nasıl cezalandırılmalıfır?

Saygılar

Sayın Erdoğan,

Nereden çıkardınız çok eşlilikle ilgili soruyu anlamadım inanın.

Benim karşı çıktığım doğal olmayan cinsel ilişki türleri ve eşcinsellik. Doğru yoldan karşı cinslerin ilişkisine bir şey demedim. Kadın erkek arasında yaşananlarla ilgili de bir şey yazmadım.

Erkeğin doğası Poligamdır, Bayanlar çoğunlukla monogamdır, Poligamları da oldukça var.

Ben de çok eşliyimdir belki veya değilimdir. Eşcinsellikle ilgili tartışmanın içinde çok eşliliği anlamadım.

Tuhafıma giden ve mantığını bulamadığım, iki erkeğin seks yapması, ikiside dominant olarak yaratılmış, ikiside aktif olmaya müsait ancak biri öyle olmadığı halde dişi rolü üstleniyor. İkisininde sakalı var bıyıklarıda, şimdi bir kadınla öpüşmekle bir erkekle öpüşmek arasında çok fark var erkek açısından İğğğkk demek geliyor içimden iki erkek seksini gözümde canlandırınca,

Son olarak Çok eşlilik konusunda sorduğunuz için konuştum. Erkekle kadının ilişksine bir şey demiyorum. Çok eşliliğe din yasak koyuyor nikah yoksa, hukuken engel yok şu aşamada, evli ise diğer eş bir şey diyebilir, toplumda gizli olarak çok eşlilik yaygın ama ortaya kimsenin çıktığı yok, ortaya çıkanı toplum kabul etmeyebilir.. Ben bir şey demiyorum erkek kadın normaldir, ben bayanları seviyorum cinsel tercih olarak, normal bulmadığım erkek erkek ilişkisi, ortamda bu kadar hoş bayanlar varken niye erkekle bir ilişki düşünülüyor ?? Onu havsalam almıyor...

Yukarıda yazdılar erkek doğal ve sert yapılıdır. Askerlik yapacak zor işlerin altına girecek, toplumda eşcinselliğin yaygınlaştığını düşünün askerliği kim yapacak, zor işleri kim yapacak bırakalım kadın kadın olarak kalsın erkekte erkek, aksi durumları ise düzeltmenin yoluna bakalım..

Özel soruları lütfen özelimden sorun çok eşlilik vs gibi, genelde yazdığınız için genelde cevap vermek zorunda kaldım.

Saygılarımla...