Mesajı Okuyun
Old 14-02-2007, 05:46   #1
Cest la vie

Varsayılan En iyi Ask Filmleri

Eee, 14 Subat, boyle bir baslik acmazsak olmazdi.

Benim soyle dusununce aklima gelen en iyi film 'The Notebook- Not Defteri'(2004 yapim) oluyor... Film boyunca ara ara agladigim, ara ara guldugum, bitimindeyse 'boyle bir ask varsa hayatta gercekten, umarim beni de bulur' diye ic gecirdigim tarifsiz bir film. Filmin Turkce ceviri ismini dogru hatirliyor muyum diye googleda bir arama yaptim ve bakin soyle bir sayfaya ulastim: http://www.sinemafanatik.com/yabbse/...threadid=12414
Bu linkin ozellikle ilk sayfasindaki yorumlarin her birine ben de kesinlikle imzami ekliyorum. Izleyin mutlaka...

Bir diger film de "Moulin Rouge-Kirmizi Degirmen(2001)". Nicole Kidman'dan guzel bir ask muzikali.Hem muzikleri cok guzel, hem de film kendini gercekten izlettiriyor... Tavsiye ederim.

Bir de bu ikisine nazaran biraz daha eski olan ama asla unutulmayacak, yine hungur hungur aglatan "City of Angels-Melekler Sehri". Nicolas Cage'in unutulmaz filmi... Insana sonucunda hepimizin her 'son'da yasadigi bir soruyu yeniden sorduruyor: NEDEN? Itiraf etmeliyim ki cok vicdansiz ama super bir film.

Hadi bir arsiv olusturmaya calisalim. Sizlerin unutamadigi ve mutlaka izleyin dediginiz filmler neler?