Mesajı Okuyun
Old 07-06-2007, 15:25   #8
persona

takimimizin degerli oyunculari

hepimize hayirli olsun dedikten sonra ilk olarak bir sikayet ile baslamak istiyorum... nedir bu turkce meraki, neden basvurular Turkce burada bile kurtulus yok mu? yanlis yapmaktan korkmayin, emin olun kendi dilleri olmasina ragmen ingiliz ogrenciler bile bir suru yanlis yapiyorlar, bu dil boyle yazmasi zor, hele bizim icin daha zor, o yuzden ingilizce yazalim ozgurce.belki calisma gurubu olarak ilk kampanyamizi bu yapmaliyiz....

Hepimizin ortak istegi hukuk ingilizcemizi gelistirmek (ben dahil), ancak bunu baskasi yapamaz, yazida da belirtmeye calsitigimizi gibi hepimiz, ceviriler yaparak birbirimize sorular sorarak, sozluklar falan hazirlayarak bunu basaricagiz... o yuzden lutfen eger bu emegi sarfedip kazanc olarak, hukuksal metinleri kolayca anlamayi istemeyen varsa, rahiplerin evlilik torenlerinde soruklari gibi...

ya simdi gurubu terketsin , ya da burada ortak guzel seyler yaratmak ve terlemeyi goze alsin....

ilk toplantimizi pazartesi yapmak niyetindeyiz ve toplanti ingilizce olarak yapilacaktir, turkce yazilan yazilar ,hicbirimiz turkce anlamadigindan yanitsiz kalacaktir tum gurubu bu toplantida gormek dilegiyle , toplantida gundem yoktur, tamamen spontane olacaktir hersey,eger kafasinda takimimizin nasil skor yapacagina iliskin gorusleri olan varsa ( benim gibi ) lutfen toplanti sirasinda bizimle paylassin (zaten neden toplaniyoruz ki)

kesin saat en yakin zamanda duyurulacaktir...

keep in touch