Mesajı Okuyun
Old 29-07-2008, 02:50   #1
konuk

Varsayılan eşim tarafından dolandırıldım ve evimden çıkarıldım 4 gün sonra mahkemem var

Öncelikle bizlere verdiğiniz bu hizmet için ne kadar teşekkür etsem azdır....
ilk evliliğim eşimin kızımızı istememesi ile bitti yani çocuk istemiyordu.çok zorlu geçen 8 yıl sonra ikinci eşimle tanıştık eşim kendisini bizlere öyle güzel sevdirdiki baba özlemi çeken kızım 4 elle sarıldı evlendik benim maddi durumum çok iyi idi arabam ve bir miktar param vardı. eşim çalışmayı hiç istemedi her girdiği işten çıkarıldı ben ilk etapta çok önemsemedim çünki ben iyi kazanıyordum. oğlum doğunca işten ayrıldım. ve inanılmaz eziyet başladı 1 yıl boyunca aç bıraktı soğukta dondurdu dayak attı psikolojik işkence uyguladı kızım zaten şunda nefret ediyor.tüm mal varlığımı yedi kredi kartlarımı icraya soktu arabamı kiraya verdim dedi meğerse satmış onuda yeni öğrendim eşim benim evlenmeden önce kiraladığım dayayıp döşediğim evden beni iki çocuğumu hergün kovdu ve en sonunda dayanamayıp aileminde yardımı ile evden çocuklarımı alıp çıktım.bütün eşyaları orada bıraktım eşyada falan gözüm yok şu anda çalışmıyorum oğlumu benden almakla tehdit ediyor. kendisi çalışıyor benim ne gibi hukuki haklarım var.
saygılarımla