Mesajı Okuyun
Old 15-07-2009, 00:34   #49
oguzhand0

Alıntı:
Yazan mavikaranlık
Değerli arkadaşlar, boşuna tartışıyoruz. Tutuklama kararı tabii ki yanlıştır. Kendi meslektaşı mesleğini icra ederken dövülünce bile meseleyi enine boyuna ve "objektif" (?) biçimde tartışan bizleri dövenler için tutuklama kararı değil üstün hizmet madalyası verilmelidir. Ben bu kanıya ilk kez Ankara Barosu avukatlarından Cengiz ALADAĞ kardeşim haciz sırasında borçlu tarafından vurularak şehit edildikten sonra baroda yapılan anma toplantısında yaşı yetmişin üzerinde ve hala avukatlık yaptığı söylenen bir şahıs "suçlu olan toplumsal yapıdır, bakın mesela bir avukat da Danıştay'da hakimleri vurdu" deyince varmıştım. Eğer meslek üstadı dediklerimiz bile böyleyse bunlar bize az bile...
Kız arkadaşım THS'deki mesajları ara ara okur ve Cengiz Aladağ ağabeyim ile de aramızdaki abi-kardeş ilişkisini bilir. Az önce yine bu konuya göz gezdirirken bu mesajı görmüş, telaşlı bir şekilde beni aradı. Allah, Cengiz Aladağ'a uzun ömürler nasip etsin ve rahmetli Cengiz Beyin de mekanını cennet eylesin. Cengiz Kaya'ya ve hukukun tüm erklerine sıkılan kurşunu, kurşunu sıkan eli tüm nefretimle bir kez daha lanetliyorum...