Mesajı Okuyun
Old 10-03-2012, 21:55   #3
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
hastam yeşil kartlı, bir devlet hastanesin acil bölümüne hastamı götürdüm yoğun bakım gerektiğini söyleyip bu hastanenin yoğun bakımında yer olmadığını söyleyip 112 ye haber verip bizi başka bir özel hastaneye sevk ettiler.18 gün yoğun bakımda yattı ve sonunda tekrar tedevisi için aynı devlet hastanesine özel hastanenin ambulansı ile bizi gönderdiler.devlet hastanesinin hekimleri hastamızı kabul etmeyerek bizi özel hastaneye geri gönderdiler.pankreas da taş oldugu için özel hastanede tedavi giderlerini karşılayacak gücümüz olmadığından hastamız serviste bir gece yatırılıp taburcu edilmeye karar verildi.özel ambulans çağırdım hastamı ambulansa naklettim doktorlar tarafından çıkışımı vermeyip hastamı yoğun bakıma geri aldılar.sağlığından endişe duyduğum hastamın tedavisi için ne yapabilirim.(hastam 72 yaşında yeşil kartlı )

-----------------------------------------------

Sayın KONUK,

Hastanızın özel hastanede tedavisi devam ediyor mu?
Sağlığından niçin endişe ediyorsunuz.Gereken özen gösteririlmiyor mu.
Özel hastane yetkilileri hastanızı taburcu etmiş iken niye geri kabul ettiler.Bunun sebebleri size açıklandı mı.
Yoksa bir gecelik ücreti karşılayamadığınız için rehin tutulma gibi bir durum mu söz konusu.
Bu soruların yanıtlarını veya verebileceğiniz başka ayrıntılar var ise ona göre bir değerlendirme yapmamız mümkün olabilir.
Size bilgi verilmemiş ise bir dilekce ile hastane idaresine başvurarak hastanızın niçin size verilmediğini sorun.Hastanızı çıkarmak istiyor iseniz bunu da dilekce ile hastane yönetimine bildirin.
Acil şifalar dileklerimle.
Ecz.Mesut ÇETİN