Mesajı Okuyun
Old 12-06-2003, 21:09   #241
Av. Şehper Ferda DEMİREL

İyi çözüm anlaşılmazlığı kabullenmekte :)

Aah sevgili Deren
Hayatta bazı şeyleri anlamak zorunda değiliz.Ama hiç olmazsa bunu anlayabilmek bile uzun bir sinir olma sürecini gerektiriyor, yani doğru yolda ve yine sanıyorum ki yolun oldukça başındasın..

"hiç anlam veremediğimiz halde yinelenen ve de yinelenen ve de belki bir ömür yinelenecek olan" durumlar çok. Örnekler saymakla tükenmez, ama en belirgin bir başka örnek , bir topun peşi sıra koşup duran , bu arada birbirini zaman zaman sakatlayan, nadiren de o top bir fileyi dalgalandırdığında mutlu olan erkekler örneğidir..Çocukluğumdan beri anlamaya çalışmışımdır. Uğraş verdim inan, derin psikolojik tahlil arayışlarına bile girdim. Olayı çözecek ve nihayete erdireceğim ya! Eh sonuçta zarar da görüyoruz , kumandayı babanın elinden çekip alamıyorsun haliyle .. Uzun çabalarım sonucu, "bu bir spor şaheseridir" gözlüğüyle, bir miktar naklen futbol maçı keyfini anlayabilir gibi olduysam da, bilahare izlenen ve koşturulan top ile ardındaki bir grup adamın öyküsünü irdeleyen programlardan alınan keyfi asla çözemeyeceğimi anlayarak uğraşmayı bıraktım. Pes ettim diyelim ya da..Bir kere izleyince anlaşılamıyor demek ki, son derece komplike bi olay yani.. Sonra farkettim ki anlamam da gerekmiyor, bırakınız geçsinler, bırakınız yapsınlar durumları

Boşver siz de anlamayıverin kadınların alışveriş sevdasını, bırakın biz bu keyfi doya doya yaşayalım