Mesajı Okuyun
Old 14-08-2011, 18:18   #3
üye31284

Alıntı:
Yazan Konuk
2009 Yilinda Doktor Hatasi YÜzÜnden İdrar Yolu Enfeksİyonu İÇİn Özel Hastaneye Tedavİ İÇİn Yatirip 3 GÜn Yatip 4. GÜn KaybettİĞİm Yavruna YaptirmiŞ OlduĞum Otopsİ Sonucu Hala Çikmadi.dosyamiz K.ve İstanbul Ankara Arasinda Gİdİp Gelİyor.eksİk Evrak Var Dİye.zengİn DeĞİlİm Artİstte DeĞİlİm Sadece YÜreĞİ Yarali 1 Anne Olarak Sİzlerden Fİkİr Yardimi İstİyorum.cumhurbaŞkanliĞina ,saĞlik BakanliĞina,teftİŞ Kuruluna,valİlİk,saĞlik MÜdÜrlÜĞÜ,v. Gazetesİ,İnsan Haklari,aklima Sadece Bu Kadar Gelİyor V.s... Yerlere MÜracaat Ettİm.sonuÇ Hala Yok.adlİ Tip Kurumu Hakkinda Dava AÇilirmi SonuÇ Ne Olur Otopsİ Sonucu Gelmeden Dava Da AÇamiyoruz.benİm BaŞim Yandi BaŞka ÇİĞdemler Solmasin Dİye UĞraŞiyorum.allah Rizasi İÇİn BaŞka Yapmam Gereken 1 Şey Varsa Benİ Aydinlatirsaniz Sevİnİrİm...İyİ ÇaliŞmalar.

Allah rahmet eylesin.
Evrakların eksik olmasında ve/ya başka gecikme sebeplerinde görevi ihmal var mı yok mu araştırılması gerekmektedir. Bir avukat tarafından dosyanızın ve gelişmelerin birebir değerlendirilmesinin ardından, gerekirse suç duyurusunda bulunabileceğinizi düşünüyorum. Yine somut değerlendirmeler neticesinde, ileride tazminat hakkınız da olabilir. Adli Tıp Kurumu işlemleri nedeniyle de dava açılabilir elbette, ancak husumet Adalet Bakanlığı' na yöneltilir.