Mesajı Okuyun
Old 24-09-2012, 14:57   #9
Av.Emin

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Güntay
Sayın Admin, haftasonu Kanlıca-Barobahçe'deydim. İzlenimlerimi paylaşmak isterim.

Mis gibi bir hava, ağaçlar içinde harika bir mekan.. Mutfak çok iyi, işin ehli insanların seçildiği aşikar.. Menü oldukça geniş.. Yemekler çok lezizdi. Et harikaydı.. En son bu kadar güzel kokan eti Sivas'ta yemiştim.. Sadece rakının yanında getirdikleri peyniri beğenmedim, mezelik değildi.. Başka hiçbir eleştirim yok..

Servis, güleryüz ve saygı çok iyi.. Fiyatlar makul.. Avukatlara gerçekten menü üzerinden % 40 indirim uygulanıyor.. Fiyatlar makul olunca bu indirim daha da önemli oluyor.. Küçük bir otoparkı var, her zaman doluymuş.. Biz gittiğimizde de mekan doluydu.. Bu sebeple 30 m. ilerde bir otoparkla anlaşılmış, sabit 5 TL. Gitmeden önce arayıp rezervasyon yaptırmak faydalı olabilir.. Özellikle nişan düğün vb. etkinliklerde yer bulunamayabilir.

Her daim gidilmesini tavsiye ederim. THS/KHS toplantıları için ideal bir mekan.. Ben de bir toplantı patlatsam mı acaba diye düşünmedim değil hani..

Saygılarımla.

Üstad sanırım arabayla gitmediniz. Rakının yanında verilen peyniri eleştirdiğinize göre

Yazdıklarınızın tamamına katılıyorum.

Saygılar