Mesajı Okuyun
Old 13-07-2012, 10:07   #5
Av.Emin

Alıntı:
Yazan Admin
Bence de güzel gözüküyor.

Giden meslektaşımız olursa, internet sitesindeki muğlak "Avukat ve Stajyer Avukatlara indirim.." ifadesini biraz daha somutlaştırmasını dilerim.
Dün akşam yemeğinde baro bahçedeydim.
Evet gerçekten fotograflarda görüldüğü gibi güzel ve ferah bir mekan olmuş.İstanbul Barosu tarafından böyle bir tesis yapıldığı için mutlu oldum açıkçası. Ayrıntılar:

-Kanlıca vapur iskelesine çok yakın (yürüme mesafesi 5dk)

-Otobüsle gelmek isteyenler için; Beykoz yönüne giden tüm otobüsler uygundur.

-Ben arabayla gitmiştim, yol çok dar olduğu için trafikte biraz eziyet oluyor. Tesisin yaklaşık 10 araçlık bir otoparkı var. (Bu biraz yetersiz)

-Çoçuklu aileler için oyun parkı vesair alanlar var.

-Et yemeği lezzetli ve güzeldi doğrusu. (aldığım bilgiye göre kendi kasapları varmış)

-Çalışanların ilgisi, servisi ve saygısı hoştu.

-Perşembe akşamı olmasına rağmen ve ben 9 gibi gittim kalabalıktı. Açıldığı günden bu tarafa çok yoğun ilgi görüyormuş. Rezarvasyon yaptırmakta fayda var.

-Son ve önemli konuya Admin'in sorusuna gelelim. Bize söylenen avukatlara %40 indirim uygulandığı.

Değerlendirme sizlere ait: 2 kişi akşam yemeği (kuzu şiş-salata-kavun-beyaz peynir-35 lik rakı): 85-TL ödedik.

Bana uygun geldi.Asıl mutlu eden çevremde meslektaşlarımla, masamda bir meslektaşımla kendimize ait bir tesiste sohbet edebilmekti. (Manevi Doyum)

Bu nedenle İstanbul Barosu Başkanı ve Yönetim kuruluna kendi namı hesabıma teşekkür ederim.

(Soru olursa memnuniyetle cevaplarım)
(Organizasyon olursa memnuniyetle katılırım)

Saygılarımla