Mesajı Okuyun
Old 06-08-2010, 16:14   #55
Av.Selim Balku

Varsayılan Nevada Su

20 gün önce Fethiye de kısa süreli tatil yapmaya karar verdik,
nasıl oldu bilmiyorum ama Fethiye'den bir otelden aradılar, ya tesadüf, ya da admalar hissetmişler Fethiye de tatil yapacağımızı,

-"Dost Otelden" arıyorum Ağustos kampanyamız var şöyle profosyenel, böyle güzel...

internetten baktım, güzel otel, fotolar o biçim, sizde bakın beğeneceksiniz.

Deniz tatilinde maksat otel değil, teknesi, denizi, dağı taşı dedik, kısmeti biz aramadan o bizi buldu diye, kabul ettim, kaporayı yatırdık vs.

Otele vardım ve ilk fikrim; ismi gib dost olmadıkları, otelin fotoğrafını çeken fotoğrafçıyı tebrik etmek istedim, iğrenç bir otel ancak bu kadar güzel çekilebilir(iğrenç az oldu ama).

--saat birde vardık, dediler 2 saat bekleteceğiz, çıkış yapılıyor,

--parasını vermişim, oteli beğenmedim ama şimdi nereden otel bulacağım düşüncesiyle, bekledik.

iki saat sonra

--kusura bakmayın, rezervasyonda karışıklık olmuş, sizin yerinizi başkasına satmışlar, yerimiz yok

üzüleyim mi sevineyim mi anlamadım, gereken münakaşadan, tehditten, hır gürden sonra,

--sizi başka bir otele götüreceğiz, bizimkinden biraz daha pahalı ama kesinlikle memnun kalacaksınız...

İzmir'den bu sıcaklarda 4/5 saat yol yapmışım, beyinimden kan ile birlikte terler fışkırıyor, kız arkadaşım suratını asmış beni nerelere getirdin diye bakıyor, yukarı sakal, aşağı bıyık, kabul ettim...

"Nevada Su Spa otel",

adamların dediği kadar varmış, otel daha sıfır, 1 Temmuz 2010 da açılışı yapmışlar, paketinden yeni çıkmış, temizlik 10 numara, personel 10 numara, yemekler 10 numara, masörü 10 numara (Sezen Aksu'nun masörüymüş, ben onun yalancısıyım)

Bu yazın en iyi otelini farkettiren en kötü oteline dava açmaktan vazgeçtim ancak heryerde karalayacağımı söylemiştim.

Fethiye,

denizi sıcak, Ölüdeniz hem sıcak, hem ölü, kumsalda kum yok taş var, eğlencesi özenti, tekne turu dalgalı Kelebekler vadise yanaşamıyor, Saklıkent ismi gibi saklanmış bir kent değil bir vadi, fiyatları ucuz, insanı sıcak...

Kışın beğenmiştim, yazın beğenmedim, işim olmazsa bir daha gitmem ama hiç görmeyenlere en fazla 2 gün için tavsiye edebilirim...

Kolay Gelsin...