Mesajı Okuyun
Old 25-09-2009, 20:11   #1
Konuk

Soru Şiddet uygulayan eş ve çocuğun eşin ailesi tarafından kaçırılması

eşimle hep problem yaşayan iki insan durumundaydık ve eşimin hakaretleri ve aile içi şiddeti gün geçtikçe arttı.evliliğe karar verdiğimizde üniversite 3. sınıftaydım ve evlendikten sonra eşim ben seni okutacağım diye vaatler verdi ve hamile kaldım.çocuğu aldırmamam ve okulu bırakmam konusunda kayın validem ve kayınpederim,eşim baskı yaptılar.ve çocuğum doğdu okul hayatım bitti.3 sene sonra üniversite affından yararlandım ve okula geri dönüş yaptım.X.. üniversitesinde okuyorum annem babamda Q...ilinde yaşıyorlar hergün servisle okula ailemin yanından gidip geliyorum.eşim ve ailesi beni döverek kapının önüne attılar ve çocuğumuda kayınvalidem ve kayınpederim kaçırdı.suç duyurusunda bulunduğumda eşim çocuk benimle dedi.ama imkansız çünkü eşim W...İlinde askeri personel ve çocuğum X..ilinde tutuluyor çünkü kayınvalidem ve kayınpederim orada ikamet ediyorlar.ve hiçbirşekilde evden adımını attırmıyorlar.boşanma davası açıp tedbir kararı koydurmak istiyorum ama okumamın aleyhime olduğunu söylüyorlar.çocuğum 2.5 yaşında anne şevkatinden mahrum.lütfen yardım edin.yapmam gerekenleri sıraya sokmakta zorlanıyorum.çocuk erkek buarada.