Mesajı Okuyun
Old 01-11-2006, 12:51   #18
özözge

sevgili arkadaşlar ben bu sene İ.Ü.H.F.cen mezun oldum.3.sınıf gerçekten çalışma gerektiren bi sınıftır.Bunu sizi korkutmak için söylemiyorum sadece her zamankinden biraz daha fazla çalışmanız yeterli olacaktır.Bazı derslere mutlaka girin mesela nevhis'in dersini alıyorsanız derse girmeseniz de iyi tutulmuş ders notları yeterli olabailir ama siz gene de kendiniz derse girin çünki ağırlıklı olarak kendi anlattıklarını sorar bi de onun makaleleri vardır tavsiyem o konferansın nerde yapıldığını bile öğrenini çünki bi keresin de bize sormuştu ve önemsemediğimiz için çoğumuz yapamamıştık.Ayrıca 3 kere Semih'ten ders alan biri olarak şunu söyleyebilirim kesinlikle sorunun cevabı olmayan bir şey yazmayın kısa olsun ama sorunun cevabı olsun yeterlidir hakkınızı verir,belirli soruları vardır her sene sorar ama nedense geçmekte biraz zorlanırız.Bir de ticaret dersi vardır dersi takip ederseniz ve kitaptan çalışırsanız geçersiniz.Sakın korkmayın ve tadını çıkarın ders çalışmak için hayatınızı dondurmayın aynı şekilde ders çalışmayı da ihmal etmeyin çünki üniversite yılları geri gelmez iyi değerlendirin.Herkese başarılar ve iyi şanslar.