Mesajı Okuyun
Old 24-04-2006, 10:23   #13
didem79

Varsayılan Özcan Bey'e Yanit

Özcan Bey mrb,

Öncelikle yazınızı çok büyük şaşkınlıkla okuduğumu belirtmek isterim. Yazınızda
belirttiğiniz bazı noktalara açıklık getirmek istiyorum.

Birincisi yazınızı okuyunca kızmadım çünkü burası bir forum alanı ve herkes tabiki kullandığı programla ve çalıştığı şirketle ilgili düşüncelerini dile getirmekte serbest ama bu yapılırken hakaret ya da yanlış beyanlar içermeden yapılmasının sitenin ve forum alanının kullanım amacının dışına çıkmamasını sağlayacağını düşünüyorum. Sizin ve rakiplerimizin teknik özelliklerimiz ve çalışma prensiplerimizle ilgili düşüncelerine herzaman saygılıyız.

Adalet Bakanlığı ile yapılan prokolle ilgili olarak; Tüm Türkiye genelindeki Hakim ve Savcı kullanıcılarımız da bugüne kadar diğer müşterilerimiz gibi bu programı satın alıyor ve güncelleme ücretlerini ödüyorlardı. Ankara Adliyesi ilgili birimlerine bununla ilgili başvurabilirsiniz. Adalet Bakanlığı ile imzalanan protokol çerçevesinde uygulamanın sadece şekli değişti. Yani sizin yazınızda bahsettiğiniz gibi ne ucuz etiz ne yahnisi yapılıyo.

Yine Yargıtay'da ve Danıştay'da adamımız var ve biz sanki parsellemişiz gibi cümleler kurduğumuzu söylemişsiniz. Evet şirketimiz yargıtay ve danıştay kararlarıyla ilgili bir program yapıyor ve biz bu kararları derliyoruz bunun için de çok fazla kaynak kullanıyoruz. Ama bunun için ne bir adamımız var nede böyle bir iddiamız. Bizi, Yargıtay ve Danıştay mensuplarını böyle bir zan altında bırakan cümlelerinizi kanıtlayacak delilleriniz varsa cümlelelerinizin arkasında durarak bunu ifşa etmenizi ya da şirketimizden özür dilemenizi bekliyoruz. Aksi taktirde şirketimiz tarafından söylenmeyen yanlış beyanlarınızla ilgili
zarar görebileceğimiz için tüm hukuki haklarımızın saklı kalacağını belirtmek isterim.

Programla ilgili "Kullanışlı Değil" şeklinde bir ifade kullanmışsınız. Kullanımla ilgili
her türlü öneri ve isteklerinize daima açığız ve ben mesai saatleri içerisinde sürekli online olarak tüm müşterilerimize bu konuda yardımcı olmaya çalışıyorum. Siz de programda ne tür değişiklikler istiyorsanız bunu iletebilirsiniz.

İyi Çalışmalar