Mesajı Okuyun
Old 06-07-2006, 13:36   #21
kerim

ya arkadaşlar neye gömüldünüz bunlar tipik gündem yaratmak için yapılan işler bu ülkede üzerine gidilmesi gereken başka durumlar arka plana itmek amaçlı tüm bunlar yani suni gündem birde gerçek hukukçu kanun adamı olmaz hukuk adamı olur varolan lafzı önemli olan açmaktır birincisi hiçbir ülkede öyle genişlik yok tutturmuşuz bir laiklik bı iş oo kadar kolay değil lailkliği algılayışı herkesin farklı laiklik kesinlikle müslümanlık ile başka dinlerin savaşı değildir bu kadar ucuz değil ayrıca aihm türkiye lehine iki karar verdi ve aslında red etmiş olsa da yani lehimize gözüksede aleyh sonuçlar doğurdurdu bunlar basit meseleler ama bizi bölmeye yönelik işler kendimize gelelim bu kadar yıl hiçbir problem olmadı şimdi mi olacaak veya laiklik savunucuları tabi yalan laiklikçiler başörtü olayında neredeydi? biz zannediyoruz ki islamiyet karşıta olmak laiklik yok böyle bir şey bende laik bir hukukçuyum ama din dersini okumak bana zor gelmedi hatta bu derste zaten artık genel inceleniyor bu durum neden ŞİMDİ bazı kimseleri rahatsız etti açoklamasını bilemiyorum.... uzatmak da istemiyorum hukuki boyutuna pek giremedim ama bu konu üzerine kitap yazılır
saygılarımla.................