Konu: Ön duruşma
Mesajı Okuyun
Old 26-10-2023, 15:44   #1
Konuk

Varsayılan Ön duruşma

Merhabalar, bugün ön duruşmam oldu, daha öncesinde istenilen yazılı delilleri, eşimin messenger dan yazdıkları, kullqndığum arabanın ailem tarafından alındığına dair gönderilen paran dekontların, eşimin ses kaydınında olan bir flash bellek vermişdim. Hakim bu flashbelleğin bilirkişi tarafından dosyalanıp mahkemeye verilmesi için 900 tl para istedi, bu flash bellektekileri bilirkişiye gitmeden yazıcıdan çımtı alınması mümkün değilmi, ksrşı taraf whatsapp yazış alarının ekran görüntükerini direk çıktısı alarak delil sunmuçlar hakim onları kabul etmiş, benim flash bellekteki bilgilerş neden bilirkişi tarafındsn dosyalanmasını istemiş olabilir.
Ayrıca davadan önce eşim barışmak istediğini hem komşularım,hem arkadaşlarım aracılığıyla defalarca söyledi hatta bana mektuplar yazdı halen messengerden hergün aşk reels videoları göndermekte ama bugün mahkemede halen davasına devam ettiğini arabuluculuğu kabul et ediğini 2 hafta içinde tamık listesi vereceklerini söylediler bu insan mahkemeden çımtık tekrar pişman olduğunu barışmqk istediğini arkadaşıma söylemiş. Şimdi makemede bütün bunlar delil olarak verildi hakim eşimin davasını red etmedi,benden özür dileyen,pişman olduğunu, barışmak istediğini söylediği kendi el yazısıyla mektup olmasına rağmen. Hakim neden eşimin davasından feragat etmiş olarak karar vermedi, çok teşekkür ederim,hepinizden Allah razı olsun.