Mesajı Okuyun
Old 29-06-2017, 00:46   #1
Konuk

Varsayılan evli olduğunu bildiği halde hamile kalıp bebeği dünyaya getirmek

Merhabalar ben beş yıllık evli bir bayanım eşimin işyerinde çalıştırdığı kadın ne yapıp edip eşimle birlikte olup hamile kalma ihtimalinin olmadığını söyleyip hamile kalmış.Eşim defalarca reddetmesine rağmen peşini bırakmayıp bizim sıkıntılı dönemimizi fırsat bilmiş.Şahiterimiz mevcuttur.Ben üçüncü çocuğuma hamile iken şüphelerim üzere şahısla ve annesiyle görüştüm ve inkar etti sadece eşimi beğendiğini onun karşılık vermediğini söyledi.Kendisini işten çıkardık yine rahat bırakmaması üzere işyerimizi sattık.Nitekim eşim pazarcılığa başladı ve şahıs yine eşimin yanına giderek birlikte olmaya devam etti. Benim üçüncü çocuğumun doğumundan altı ay sonra çocuğunu gizleyerek dünyaya getirdi ve eşimi şikayet ederek babalık için kan örneği alındı.Karakolda kendi isteğiyle beraber olduğunu ifade etmiş.Benim evime gelip benden yardım istedi ve eşimle para karşılığnda birlikte olduğunu söyledi ve birçok kişiylede birlikte olduğunu itiraf etti.Ben,çocuklarım,eşim evliliğimiz ve ailelerimiz telafisi olmayan yıkımlar yaşadık.Sorum benim bu kadın hakkında dava açmam konusunda ben ne yapabilirim.Şimdiden teşekkürler...