Mesajı Okuyun
Old 21-04-2009, 11:04   #1
caresiz bayan

Önemli esim cocugumu istemiyor

ben almanyada dogdum fakat daha sonra 4 yasinda türkiyeye ailemle kesin dönüs yaptik türkiyede ilk evliligimi yaptim ve ilk evliligimden bir cocugum oldu daha sonra anlasamayip ayrildik cocugun velayeti bende kaldi simdiki esimle 6 sene önce evlendik ilk basta cocugumu kabul etti oglumla almanyaya geldik fakat daha sonra cocugum yüzünden bana cok sorun yasatti ikimizede psikolojik baski uyguladi siddette gördüm daha sonra ben istemesemde cocugumu geri türkiyeye babasina yollamak zorunda kaldim artik dayanamadim cocugumun yedigini gördü ictigini gördü herseyi en ufak aldigi birseyi bile yüzüme kakti ama ben artik dayanamiyorum 4 senedir cocugumdan ayri yasiyorum simdi 2 cocugum daha var malesef almancamda fazla iyi degil süresiz oturumumuda daha alamadim ehliyetim yok köyde yasiyorum ulasim sorunum var ama artik daha fazla beni asagilamasina dayanamadigim icin bosanmak istiyorum izine gittigimizde türkiyedeki cocugumu görünce bile burnumdan getiriyor ona hicbir katkim olmuyor ne maddi ne manevi ben almanyada tek basima yasamak istiyorum size sorum ne yapmaliyim türkiyedeki cocugumu buraya geri getirebilirmiyim veya ben türkiyeye dönsem bosandiktan sonra baglanan cocuklarimin nafakasini türkiyede alabilirmiyim türkiyede yasadigimda cocuklarina nafakasini vermezse neler yapabilirim lütfen bana yardimci olun burda cok yalnizim kafam cok karisik size böyle bize yardim eden bir site yaptiginiz icin cok tesekkür ederim saygilarimla