Mesajı Okuyun
Old 19-08-2008, 20:38   #147
Av. Şehper Ferda DEMİREL

6.dayım, bugün için sonuncu olduğunu biliyorum. Sekizde bir oranını fazla oransızlaştırmadığını da. Yenilmek gibi görenler olabilir, belki de görece öyledir, ama biteceğini biliyorum, yalnızca bir başlangıç yaptım.

Üstelik bugün yeni bir paket bile almadım!

Yoksunluk duygusuyla, "Yasak değil, yalnızca abartıyordun, şimdi içmemeye yakın oranda azalttın, rahmetli Koç'un sayısına (4) yaklaştın" diyorum.

En azından dün hiç umursamıyordum.

***Bu sayfada bir gün, "Bugün hiç sigara içmedim" diyeceğim. (Kendime ve bırakamayacağını düşünüp de bırakmak isteyenlere, söz veriyorum)

Saygılarımla...

(PS:Bu arada, bugün içtiğim 6 adedin hiç birini, evimin ya da ofisimin içinde , içmedim. Kendimi son derece rahatsız ve alıştığımın dışında tecrit ortamlarına gönderdim. Hani, içmemek için değil de, içmek için çaba sarfettim. Çalışma masamdaki kül tablasını kaldırdım. Ve elbette konuklarımın sehpasındakini de. Bugün gelen hiç kimse sigara içebilir miyim diye sormadı, -ah keşke sorsalardı!-. Bugün gelen hiçkimse nikotin solumadı. Sigara sempatizanı bir müvekkilim, sinirimi(!) bağışlamasını söylediğimde, bana sigara ikramına kalktı Hani yedeğimde bulunsun, ne gerek var diye. Odama her girişimde, klimanın yalnızca soğutulmuş temiz hava solumasından dolayı mutlandım. Çok uzun olmayacak bir süre sonra, umarım hep birlikte güleceğiz. )

Hipnoz seanslarım devam ediyor, bir müddet için, mazur görünüz, affınıza