Mesajı Okuyun
Old 06-04-2009, 06:56   #6
Konuk

yanitiniz icin tekrar tesekkurler.bir inceki mesajimd tamamen sizin verdiginiz bilgilere gore hareket edicem derken ben kesin bosnma karari aldim ama hkkaybina ugramamak icin ne yapmm gerektigini bilmiyorum o sebeple sizin yazdiklariniza gore hareket edicem dedim cunku burda bir avukatada danisamiyorum malesef.bilgileriniz beni aydinlatiyor.
ben net bir skeilde ogrenmek istedigim iki sey var
1-esim kesinlikle benden mal kacirmaya calisicak.suan kesin karar verdigimi soylemedim o yuzden.
ornek veriyorum
kendi sahsi heabinda evlendikten sonra kazanilan 300.000 var ve bana ordan asla pay alamiycagimi onu 1 gunde yok edebilecegini soyluyor.borcum vardi odedim derim cek yzarim diyor.bu gercekten bu kdar basitmi?
hesaplarina dokunamamsi kendine ait seyleri alip stamamasi icin herhangi birsey yapamiyormuyuz ve bunu yapabilmek icin benim orda olmam sartmi bidkeilde ben burdan bi avukat bulup bu islemi gercektirip hemen akabinde ulkeme gelemezmiyim.cunku ben turkiyeye dondugumu nlayinca direk dedgi gibi hesabindaki tum parayi bi sekilde sifirliycak.
2-sorum dielimki bi skeilde hesabina bloke vs koyuldu ve o pranin gercekten bize ait oldugu belli ve hakim bizi bosayacak bundan eminim ve esim kesinlikle daha azi birakin yuzde 100 den fzl suclu.
a)bu durumda bolunme nasil oluyor ?yari yariyami yada biskeilde kendi
b)sucluluk durumuna gore bu oran degisiyormu.
c)cocugumuzun olmasi ve bende olmasi bu durumda bi degisiklik yaratirmi?
bunlari ogrenmek istiyorum cunku biz bosaninca ben gercekten hicbir maddiyati olmayan ve bir ccugu olan biri durumunda olucam.ve cocugumun ve benim hayat standartim 10 numardan 1 numaraya dusucek.kendisi benimi isten cikartarak evlendigi icin calimadim yillardir ve yurt disinda cocugumun benden baska kimsesi olmadigi icin bana asiri derecede bagimli beni 1 dakik bile gormeden duramaz bu sebeple calismya hemen baslarsam o da cok olumsuz etkilencek zamana ihtiyacimiz var.
umarim bu orularimada digerlrinde oldugu gibi acik cevplar verebilrisiniz
saygilar