Mesajı Okuyun
Old 14-09-2007, 13:50   #164
DMKY

Alıntı:
Yazan tiyerianri
Kısacası devlet üniversitesine girmek zor bitirmesi basittir.

Dikkatimi cekti de, iki mesajinizda da bu tabiri kullanmissiniz. Bu konudaki tecrubeniz neye dayanmakta? Ben Istanbul Uni. Hukuk Fakultesi mezunuyum. O okulu bitirmek icin neler cektim ben bilirim. Binlerce insanin orada okumak icin hayalini kurdugu ve pek azinin basardigi bir okulundan mezun olmayi, neye dayanarak basit buluyorsunuz?

Tum sorulari guzel cevaplayip, 50 aldiginiz ve buna da sukrettiginiz bir sinav oldu mu? Benim o okulda cok oldu!

Ben aylarca ders calistim, Ist. Hukuk Fak. kazandim. Senelerce ders calistim, hukuk fakultesini bitirdim. Kuzenim aylarca yatti, Vakif Uni. Hukuk Fakultesini kazandi. Yatmaya devam etti, Vakif Uni. Hukuk Fakultesini bitirdi. Ben yatarak hukuk fakultesinin bitirildigini onda gordum. Baska bir tecrubem de Ist. Hukuk Fakultesinin kadrosunda yer alip, vakif universitesinde ders veren hocalarimdan... Onlar da defalarca itiraf ettiler, sizleri bizler gibi asla zorlamadiklarini.

Gelin, Ist. Hukuk fakultesinde okulun basit bitirildigine iliskin tecrubelerinizi bizle paylasin da, biz de neden bos yere cok zorlandigimizi gorelim!

p.s.: (Kapidan gecmek) seklindeki amacini asan ifadem, tarafimca silinmistir. Kirdigim kisiler lutfen kusura bakmasin.